Treehouse Stvořidla

Treehouse - Stvořidla je umístěn na okraji chatové osady v bezprostřední blízkosti lesa. Při lenošení v posteli se můžete kochat krásným výhledem do krajiny a na řeku Sázavu. V domě na stromě si zaručeně užijete dobrodružství a splníte si své dětské sny. K dispozici je i velký cedrový koupací sud, který si můžete vytopit a koupat se za každého počasí v horké vodě s vůní cedrového dřeva.

 

Treehouse Stvořilda, Treehouse stromový dům, dům na stromě, stromhouse

Pobyt s nádechem stylu

Ranní káva na terase zalité sluncem je neopakovatelným zážitkem, stejně jako večer u sklenky dobrého vína při západu slunce s výhledem na řeku.

Treehouse je vybaven jednoduše, ale naleznete zde vše, abyste se cítili pohodlně a užili si pobyt s nádechem stylu. V treehouse je pohodlná manželská postel a rozkládací gauč. Kuchyňka, kde si lze uvařit čaj nebo dobrou kávu. Vše potřebné je v domku na stromě k dispozici. Součástí kuchyňky je i vinotéka s vybranými druhy vín.

 

 

Treehouse Stvořilda, Treehouse stromový dům, dům na stromě, stromhouse, glamping v čr

Terasa a výlety

Nepostradatelná je především terasa, na kterou si každé ráno vytáhnete snídaňový koš plný dobrot. Posnídáte přímo v korunách borovic s překrásným výhledem na lesy a údolí řeky Sázavy. Velká zahradní kuchyň zajištuje možnost večerního grilování. 

Treehouse je báječná základna pro výlety na kole, koloběžce, dlouhé procházky, houbaření, no prostě odpočinek všeho druhu. Lesní zahrada je určena také pro děti, které si mohou hrát jak v zahradě, tak i přilehlém lese. Cyklistické a turistické trasy jsou prakticky co by kamenem dohodil.

 

 

Treehouse je v hůře dostupném terénu, proto doporučujeme automobily parkovat na nedaleké odstavné ploše vzdálené cca 300 m. Cesta k Treehouse již bude první expedicí vašeho pobytu. Dům na stromě poskytuje ubytování až pro čtyři osoby.

 Jsme pet friendly. Myslíme i na Vaše domácí mazlíčky, které si můžete vzít s sebou.

Ceník ubytování


Treehouse Stvořilda, Treehouse stromový dům, dům na stromě, stromhouse

 

  • Víkendové pobyty pátek až neděle 10 000 Kč včetně DPH/   za celý objekt (kapacita až 4 osoby)
  • 2 noc všední dny neděle - čvrtek  9 000 Kč včetně DPH/   za celý objekt (kapacita až 4 osoby)
  • 3 a více nocí: 4 000 Kč  včetně DPH/ noc až 4 osoby
  • bohatá snídaně v košíku ráno na terasu - 700 Kč pro dvě osoby, 300 Kč každá další osoba. Cena je  včetně DPH

Ubytování lze rezervovat minimálně na dvě noci. Jednodenní pobyty lze uskutečnit pouze v termínu, kdy nelze v rezervačním kalendaři zvolit navazující druhou noc. Tzn. je tam plonková noc :) Již není v našich silách měnit pobyty po jedné noci. Děkujeme za pochopení. 

Bohatou snídani, kterou budete mít každé ráno připevněnou na laně pod treehousem, si vytáhnete pomocí lana nahoru na terasu a posnídáte s výhledem na řeku. V snídaňovém koši jsou regionální potraviny Dobrý produkt, čerstvé pečivo, uzeniny, sýry, jogurty, mléko, mysli i zelenina, džus, ovoce.

V ceně pobytu je i možnost relaxace v cedrovém koupacím sudu HOT TUB. Topné dřevo i voda jsou k dispozici, ale vytopit sud si musí každý sám.

Spotřeba vody i elektrické energie je v ceně pobytu.

 

Zahradní kuchyněUž jste vařili míchaná vajíčka nebo krupičnou kaši v zahradní kuchyni? Venku chutnají jinak a mnohem lépe než doma!!! V plně vybavené stylové zahradní kuchyni můžete experimentovat na vařiči, grillu i ohni.  

 

Smyslová zahrada


Treehouse Stvořilda, Treehouse stromový dům, dům na stromě, stromhouse

Treehouse Stvořilda, Treehouse stromový dům, dům na stromě, stromhouse

 

Zázemí


Treehouse Stvořilda, Treehouse stromový dům, dům na stromě, stromhouse

Podél řeky Sázavy vede cyklostezka a najdete tu i mnoho jiného sportovního vyžití. Proto jistě oceníte i sprchu a sociální zázemí. Samozřejmě je připraven také cedrový koupací sud, ve které můžete relaxovat po celou dobu pobytu.