Chata Hygge

 

 

Chata Hygge Kouty

HYGGE... ŠŤASTNÉ CHVÍLE

Hygge je způsob života, bydlení užívání si života. Příjemná a útulná chatka s krbem pro 4 osoby. Manželská postel Hastens v patře, v přízemí vlastní sociální zařízení a kuchyňka. Chatka je vytápěna přímotopy a v koupelně podlahovým topením.

 

 

Areál hotel Kouty

Okolí chaty

Chata je situován v areálu Hotelu Kouty. Okolí tvoří les o velikosti 10 hektarů s vlastním rybníkem o rozloze 2,5 hektaru, v malebném údolí na úpatí vrchu Melechov. V těsné blízkosti chatek protéká potok, který napájí pstruhový rybník s jednou z nejčistších vod v Česku. Více n stránkách www.hotelkouty.cz

 

 

Interiér chaty byl laděn s láskou.

Pohoda u krbu

Krb a praskající oheň prohřejí chatu i unavené cestovatele za každého počasí. Natáhnout se na kravské kůži, nalít si skleničku vína, nebo horké kakao, začíst se do oblíbené knihy a velkými okny pozorovat padající sníh. Tak to je naše představa Hygge a nejlepšího trávení volného času.

 

 

Interiér chaty byl laděn s láskou.

Interiér byl laděn s láskou

Interiér chaty byl laděn s láskou. Sto padesát let stará podlahová prkna dodávají atmosféru starých časů a nová dokonalá postel vás bude naopak rozmazlovat i uprostřed přírody. V Hygge chatce si můžete užít ten nejsladší spánek v jedné z nejlepších ručně vyráběných postelí na světě od Hastens.

 

 

Cedrový koupací sud

Cedrový koupací sud

Hosté Hygge chaty mají po celou dobu pobytu k dispozici cedrový koupací sud. V zimně přibalte čepici a užijte si koupaní uprostřed lesa s výhledem na šumící potok a nebe plné hvězd....

 

 

Sladké sny v posteli Hastens

Sladké sny v posteli HASTENS

V Hygge chatce si můžete užít ten nejsladší spánek v jedné z nejlepších ručně vyráběných postelí na světě od Hastens. V chatce neleznete i gramofon a několik gramo desek. Vzpomínáte, kdy jste si nějakou desku naposledy pouštěli?

 

 

Rezervace

Rezervace chaty

Pro snadné a rychlé vytvoření rezervace můžete využít rezervační systém Hotelu Kouty. Pokud potřebujete poradit s ubytováním nebo máte jiný dotaz, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

 

 

Fotogalerie