Chata Hygge a Lykke

Nabízíme k pronájmu dvě příjemné a útulné chatky s krbem. Nachází se v malebném koutu Vysočiny v areálu Hotelu Kouty.

Krb a praskající oheň prohřejí chatu i unavené cestovatele za každého počasí. Natáhnout se na kravské kůži, nalít si skleničku vína, nebo horké kakao, začíst se do oblíbené knihy a velkými okny pozorovat padající sníh. Tak to je naše představa Hygge a nejlepšího trávení volného času. To vše jsou naše chaty Hygge a Lykke

 

HYGGE... ŠŤASTNÉ CHVÍLE

Chata Hygge

Hygge je způsob života, bydlení užívání si života. Příjemná a útulná chatka s krbem pro 4 osoby. Manželská postel Hastens v patře, v přízemí vlastní sociální zařízení a kuchyňka. Chatka je vytápěna přímotopy a v koupelně podlahovým topením.

Více informací zde

 

Lykke

Chata Lykke

Vychází z dánského stylu Hyge a Lykke. Chatička vám možná připomene chatku z dětství, kde jste kdysi trávili prázdniny. Na louce před ní roste tráva, kde se můžete na boso procházet v ranní rose a máčet si nohy v potoce. Když se tráva poseče, ucítíte všude vůni sena. Pokud se tiše zaposloucháte, uslyšíte šumění lesa a v noci je tu neskutečně černá tma.

Více informací zde

 

Hygge
Hygge
Lykke

 

Cedrový koupací sud

Cedrový koupací sud

Zkuste si představit, jak sedíte u plápolajícího ohně a pozorujete nebe plné hvězd z Cedrového koupacího sudu. Chatičky mají svůj cedrový koupací sud. Je umístěný několik metrů od chaty, více v lese, vedle potoka, abyste při koupaní byli sami a nerušili vás hosté z lesních apartmánů.

 

 

 Sladké sny v posteli Hastens

Sladké sny v posteli Hastens

V Hygge chatce si můžete užít ten nejsladší spánek v jedné z nejlepších ručně vyráběných postelí na světě od Hastens.

V chatce neleznete i gramofon a několik gramo desek. Vzpomínáte, kdy jste si nějakou desku naposledy pouštěli?

 

Napsali o nás

Napsali o nás

Kde všude se o nás psalo? 
Přehled článků publikovaných v tištěných a elektronických médiích si můžete prohlédnout zde.

 

Fotogalerie